Welkom bij T.C. Vragender

 

Clubkampioenschappen


Uitslagen singles 2018

Gehouden van 12 t/m 24 juni (35 deelnemers).


B-Poule-H Bart Oolthuis         - Harry Idink                6-4 7-6
A-Poule-H Martijn Oolthuis    - Wilfried Bus              6-3 6-2
C-Poule-D Joyce Wesselink     - Lotte Lageschaar     3-6 6-4 6-3
B-Poule-D Willeke Lageschaar - Laura Weenink       6-0 3-6 7-6
A-Poule-D Anne Hartjes          - Greetje Lageschaar 6-2 6-3

Uitslagen singles 2018

Gehouden van 15 augustus t/m 2 september (69 deelnemers).

B-Poule-H Bart Oolthuis        - Bas Lageschaar     6-2 6-3
                   Bennie Rensing       Laurens Lageschaar
A-Poule-H Chris Hartjes         - Pascal Lageschaar 7-5 6-4
                  Martijn Oolthuis      Coen Nijrolder

B-Poule-D Patty Lageschaar    - Jaqueline Elshof    6-3 2-6 6-1                      Willeke Lageschaar Sandra Wesselink
A-Poule-D Anne Hartjes                - Esther Gebbink    7-5 6-4
                   Esther Klein Overmeen Greetje Lageschaar

B-Poule-G Jose Schilderink             - Patty Lageschaar   6-1 7-6
                   Johnny Luttikhold            Jan Lageschaar
A-Poule-G Esther Klein Overmeen -Moniek Hahne 3-6 6-2 7-6
                   Martijn Oolthuis              Chris Hartjes

Uitslagen singles 2017

Gehouden van 29 mei t/m 11 juni (36 deelnemers).

50Plus-H   Bennie Schilderink - Bart Oolthuis           6-3 6-2
B-Poule-H Steven Gebbink      - Rico Tankink            6-1 1-2                                                                                            Opgave Rico
A-Poule-H Martijn Oolthuis     - Jan Hahné                6-1 6-0
B-Poule-D Patty Lageschaar    - Corrie Lageschaar 7-5 6-2
A-Poule-D Anne Hartjes           - Monique Hahné      6-3 6-0

Uitslagen dubbels 2017

Gehouden van 14 augustus t/m 3 september (79 deelnemers).


B-Poule-D
Anja Kolkman
Rionne Wamelink
-
Patty Lageschaar
Willeke Lageschaar
6-4 6-4

B-Poule-H
Frans Dorresteijn
Benny Rooks
-
Bas Bennink
Gejo Lubbers
6-4 6-4

A-Poule-D
Marleen ter Bogt
Anne Hartjes
-
Leonie Spijkers
Jossy Waenink
7-5 6-3

B-Poule-G
Bennie Rensing
Anja Kolkman
-
Gejo Lubbers
Willeke Lageschaar
3-6 6-4 6-3

A-Poule-H
Chris Hartjes
Martijn Oolthuis
-
Pascal Lageschaar
Coen Nijrolder
4-6 6-2 7-5

A-Poule-G
Bart Oolthuis
Anne Hartjes
-
Jan Hahné
Moniek Hahné
7-5 6-2

Uitslagen singles 2016

Gehouden van 7 t/m 19 juni (40 deelnemers).

50Plus-H   Bart Oolthuis         - Gerrit Bulsink                 6-1 3-6 7-5
B-Poule-H Tonnie Gebbink     - Steven Gebbink             3-6 6-2 6-4
A-Poule-H Martijn Oolthuis   - Mark Tanck                      6-3 6-1
50Plus-D   Corrie Lageschaar - Margaret Gunnewick    6-4 6-4
A-Poule-D Anne Hartjes         - Jossy Waenink                 6-4 6-3

Uitslagen dubbels 2016

Gehouden van 15 augustus t/m 4 september (80 deelnemers).

B-Poule-H Benny Rooks           - Bas Lageschaar          6-0 7-5
                   Theo Wellink              Laurens Lageschaar

A-Poule-H Martijn Oolthuis      - Jan Hahné                   6-3 6-4
                   Maikel Van De Wiel   Peter Ikink

B-Poule-D Aggie Bluiminck       - Ria Ueffing                  6-4 6-2
                   Sandra Bonenkamp  Agnetha Volwater

A-Poule-D Anne Hartjes            - Esther Gebbink          6-2 6-4
                   Anne Taken-Krabben Greetje Lageschaar

B-Poule-G Bas Bennink             - Laurens Lageschaar  6-2 6-3
                   Greetje Lageschaar   Corrie Lageschaar

A-Poule-G Martijn Oolthuis      - Chris Hartjes               6-2 6-4
                   Aukje ter Bogt            Anne Hartjes

Uitslagen singles 2015

Gehouden van 16 t/m 28 juni (42 deelnemers).


C-Poule-H Ramon Cattier-Bas Lageschaar6-1 6-0
B-Poule-HLaurens Lageschaar-Tonnie Gebbink7-6 2-6 6-3
A-Poule-HMartijn Oolthuis-Walter te Molder7-6 6-2
C-Poule-DTanja Kruip-Dagmar Spexgoor6-3 6-4
B-Poule-DSuzanne Spexgoor-Femke Weenink7-6 6-4
A-Poule-DAnne Hartjes-Jossy Waenink6-0 6-1
 

Uitslagen dubbels 2015

Gehouden van 19 augustus t/m 6 september (86 deelnemers).

B-Poule-DJose Schilderink- Bernadet
Mokkink
6-0 6-0
Lucy Spijkers Hedwig
Tiggeloven
   
B-Poule-HGerrit Bulsink- Jos Mombarg7-6 6-4
Richard Liesting Jos Waenink
     
B-Poule-GBram Dorresteijn- Jos Waenink7-5 6-4
Suzanne Spexgoor
Leonie Spijkers
      
A-Poule-GJan Hahné- Chris Hartjes7-6 6-4
Monique Hahné Anne Hartjes
      
A-Poule-HMartijn Oolthuis- Jan Hahné6-4 4-6 6-2
Maikel Van De Wiel
Mark Tanck
     
A-Poule-DAnne Hartjes- Greetje
  Lageschaar
6-4 6-0
Anne Taken-Krabben Wilma Lageschaar