Clubkampioenschappen

 

Klik hier om in te schrijven voor de clubkampioenschappen dubbels (inschrijven uiterlijk zondag 4 augustus)

 

Uitslagen singles 2024

Gehouden van 22 t/m 30 juni (21 deelnemers).

B-Poule-H Tonnie Gebbink    - Peter Klein Gebbinck 7-6 6-3
A-Poule-H Martijn Oolthuis   - Dean Rots                    7-5 6-2

B-Poule-D Mandy Wesselink - Ilse van Langen           6-3 6-2
A-Poule-D Loret Porskamp    - Merle Waenink           niet gespeeld

Uitslagen singles 2023

Gehouden van 22 mei t/m 4 juni (35 deelnemers).

B-Poule-H Frank Dijk                     - Chris Hartjes              6-1 6-2
A-Poule-H Martijn Oolthuis          - Steven Gebbink         6-3 7-5

B-Poule-D Josien Klein Gebbinck - Chantal Olde Keizer  6-4 6-3
A-Poule-D Anne Hartjes                - Greetje Lageschaar   6-4 6-3

 

 

 

 

 

 

 

Uitslagen singles 2022

Gehouden van 20 juni t/m 4 juli (28 deelnemers).

B-Poule-H Pascal Mokkink    - Bennie Schilderink 7-6 3-6 6-0
A-Poule-H Martijn Oolthuis - Tim Kolkman            6-3 6-1

B-Poule-D Milou Ottink         - Ilona Lageschaar     6-2 6-1
A-Poule-D Loret Porskamp   - Moniek Hahné         6-4 6-2








Uitslagen singles 2021

Niet doorgegaan i.v.m. de maatregelen tegen het coronavirus.












Uitslagen singles 2020

Niet doorgegaan i.v.m. de maatregelen tegen het coronavirus.













Uitslagen singles 2019

Gehouden van 3 t/m 16 juni (40 deelnemers).

C-Poule-H Ronald Rensing     - Wouter Stokkers      6-1 2-6 6-2
B-Poule-H Rico Tankink          - Bennie Schilderink   6-4 2-6 6-2
A-Poule-H Martijn Oolthuis    - Jan Hahné                 6-4 7-5
C-Poule-D Lotte Lageschaar - Ilona Lageschaar       6-3 6-4
B-Poule-D Patty Lageschaar - José Schilderink         6-2 6-4
A-Poule-D Monique Hahné   - Moniek Hahné          6-4 6-4

 

 

 

 

Uitslagen dubbels 2023

Gehouden van 14 augustus t/m 3 september (84 deelnemers).

B-Poule-H Johnny Luttikhold        - Frank Dijk               3-6 6-3 10-8
                   Bennie Schilderink        Stef Overkamp
A-Poule-H Jan Hahné                     - Tonnie Gebbink     6-0 6-3
                   Jan-Willem Hahné          Martijn Oolthuis

B-Poule-D Anja Kolkman               - Corrie Lageschaar 4-6 6-3 10-8
                   Rionne Wamelink           José Schilderink
A-Poule-D Ellen Geessink              - Monique Hahné    6-1 6-2                   Loret Porskamp              Anne Hartjes

B-Poule-G Josien Klein Gebbinck - Patty Lageschaar   3-6 6-2 10-8
                   Peter Klein Gebbinck    Sven Weeber
A-Poule-G Anne Hartjes                - Milou Ottink            6-3 0-6 10-6
                   Chris Hartjes                  Martijn Oolthuis       

Uitslagen dubbels 2022

Gehouden van 18 augustus t/m 4 september (76 deelnemers).

B-Poule-H Pascal Mokkink        - Gert Bulsink           6-3 2-6 6-3
                   Marc Schilderink        Richard Liesting
A-Poule-H Tonnie Gebbink       - Jan Hahné               6-7 6-3 7-6
                   Martijn Oolthuis        Peter Klein Gebbinck

B-Poule-D Anja Kolkman           - Wilma Lageschaar 5-7 7-6 3-1
                   Rionne Wamelink       Willeke Lageschaar
                                            Opgave Anja
A-Poule-D Jossy Waenink          - Monique Hahné     7-6 6-2                   Merle Waenink            Anne Hartjes

C-Poule-G Chantal Olde Keizer - Marleen Hahné     6-0 6-2
                   Stef Overkamp            Jeroen Hahné
B-Poule-G Merle Waenink         - Ilse Berendsen      6-2 7-5
                   Jos Waenink                Tonnie Gebbink
A-Poule-G Milou Ottink            -Greetje Lageschaar 6-7 6-2 6-4
                   Martijn Oolthuis         Jan Hahné

Uitslagen dubbels 2021

Gehouden van 16 augustus t/m 5 september (91 deelnemers).

C-Poule-D Sharon Bonenkamp - Anke Gunnewick 6-4 4-6 6-3
                   Corine Walvoort           Esther Harmelink
B-Poule-D Ellen Geessink          - Corrie Lageschaar 3-6 6-3 6-3
                   Loret Porskamp          José Schilderink
A-Poule-D Esther Gebbink        - Moniek Hahné              6-3 6-3
                   Anne Hartjes              Inge Stronks

B-Poule-H Gerrit Bulsink           - Antoon Doppen           6-3 6-2
                   Richard Liesting         André Schilderink
A-Poule-H Antony Porskamp    - Tonnie Gebbink    5-7 6-1 6-1
                   Dean Rots                    Martijn Oolthuis

C-Poule-G Sjoerd Ottink            - Bas Lageschaar            6-4 6-2
                   Lonneke Elshof          Karlijn Ottink
B-Poule-G Antony Porskamp   - Tim Kolkman                 6-4 6-4
                   Loret Porskamp         Judith Eskes
A-Poule-G Chris Hartjes            - Coen Nijrolder              6-4 7-6
                   Anne Hartjes              Femke Weenink

Uitslagen dubbels 2020

Gehouden van 17 augustus t/m 6 september (92 deelnemers).


B-Poule-H Tim Kolkman             - Johnny Luttikhold 6-4 2-6 6-4
                   Ruben Klein Gebbinck Bennie Schilderink
A-Poule-H Jan Hahné                  - Coen Nijrolder      4-6 6-2 7-6
                   Stefan Wolterink         Pascal Lageschaar

C-Poule-D Eva Minkhorst            - Corine Walvoort 7-6 3-6 7-5
                   Josien Klein Gebbinck Gerrianne Luiten
B-Poule-D Jossy Waenink             - Corrie Lageschaar    6-2 6-1
                   Merle Waenink             Els Lageschaar
A-Poule-D Anne Hartjes               - Monique Hahné        7-5 6-3
                   Anne Taken                   Greetje Lageschaar

C-Poule-G Dieuwertje Mokkink   - Lonneke Elshof   5-7 6-4 6-4
                   Pascal Mokkink             Sjoerd Ottink
B-Poule-G Margaret Gunnewick - Femke Weenink  6-3 2-6 6-1
                   Dean Rots                       Harry Idink
A-Poule-G Moniek Hahné            - Anne Hartjes       6-7 6-1 6-1
                   Jan Hahné                      Chris Hartjes

Uitslagen dubbels 2019

Gehouden van 12 augustus t/m 1 september (70 deelnemers).

B-Poule-H Jouke Elshof              - Gert Bulsink           6-4 6-4
                   Tim Kolkman              Harry Idink
A-Poule-H Roel Temming          - Chris Hartjes          6-1 2-6 7-6
                   Barry Waenink            Martijn Oolthuis

C-Poule-D Ria Ueffing                - Karlijn Ottink          6-0 6-1
                   Agnetha Volwater      Corine Walvoort
B-Poule-D Anja Kolkman           - Jose Schilderink     6-2 6-0
                   Rionne Wamelink       Lucy Spijkers
A-Poule-D Anne Hartjes             - Ilse Berendsen      6-2 6-4
                  Leonie Spijkers            Margaret Gunnewick

B-Poule-G Corrie Lageschaar    - Jacqueline Elshof   6-4 6-3
                   Laurens Lageschaar   Jouke Elshof
A-Poule-G Moniek Hahné          - Anne Hartjes          6-4 7-5
                   Jan Hahné                    Wilfried Bus

Uitslagen singles 2018

Gehouden van 12 t/m 24 juni (35 deelnemers).


B-Poule-H Bart Oolthuis         - Harry Idink                6-4 7-6
A-Poule-H Martijn Oolthuis    - Wilfried Bus              6-3 6-2
C-Poule-D Joyce Wesselink     - Lotte Lageschaar     3-6 6-4 6-3
B-Poule-D Willeke Lageschaar - Laura Weenink       6-0 3-6 7-6
A-Poule-D Anne Hartjes          - Greetje Lageschaar 6-2 6-3

Uitslagen dubbels 2018

Gehouden van 15 augustus t/m 2 september (69 deelnemers).

B-Poule-H Bart Oolthuis        - Bas Lageschaar                6-2 6-3
                   Bennie Rensing       Laurens Lageschaar
A-Poule-H Chris Hartjes         - Pascal Lageschaar           7-5 6-4
                  Martijn Oolthuis      Coen Nijrolder

B-Poule-D Patty Lageschaar    - Jaqueline Elshof      6-3 2-6 6-1
                   Willeke Lageschaar Sandra Wesselink
A-Poule-D Anne Hartjes                - Esther Gebbink         7-5 6-4
                   Esther Klein Overmeen Greetje Lageschaar

B-Poule-G Jose Schilderink             - Patty Lageschaar    6-1 7-6
                   Johnny Luttikhold            Jan Lageschaar
A-Poule-G Esther Klein Overmeen -Moniek Hahne 3-6 6-2 7-6
                   Martijn Oolthuis              Chris Hartjes

Uitslagen singles 2017

Gehouden van 29 mei t/m 11 juni (36 deelnemers).

50Plus-H   Bennie Schilderink - Bart Oolthuis           6-3 6-2
B-Poule-H Steven Gebbink      - Rico Tankink            6-1 1-2                                                                                            Opgave Rico
A-Poule-H Martijn Oolthuis     - Jan Hahné                6-1 6-0
B-Poule-D Patty Lageschaar    - Corrie Lageschaar 7-5 6-2
A-Poule-D Anne Hartjes           - Monique Hahné      6-3 6-0

Uitslagen dubbels 2017

Gehouden van 14 augustus t/m 3 september (79 deelnemers).

B-Poule-D

Anja Kolkman

Rionne Wamelink

-

Patty Lageschaar

Willeke Lageschaar

6-4 6-4

B-Poule-H

Frans Dorresteijn

Benny Rooks

-

Bas Bennink

Gejo Lubbers

6-4 6-4

A-Poule-D

Marleen ter Bogt

Anne Hartjes

-

Leonie Spijkers

Jossy Waenink

7-5 6-3

B-Poule-G

Bennie Rensing

Anja Kolkman

-

Gejo Lubbers

Willeke Lageschaar

3-6 6-4 6-3

A-Poule-H

Chris Hartjes

Martijn Oolthuis

-

Pascal Lageschaar

Coen Nijrolder

4-6 6-2 7-5

A-Poule-G

Bart Oolthuis

Anne Hartjes

-

Jan Hahné

Moniek Hahné

7-5 6-2

Uitslagen singles 2016

Gehouden van 7 t/m 19 juni (40 deelnemers).

50Plus-H   Bart Oolthuis         - Gerrit Bulsink                 6-1 3-6 7-5
B-Poule-H Tonnie Gebbink     - Steven Gebbink             3-6 6-2 6-4
A-Poule-H Martijn Oolthuis   - Mark Tanck                      6-3 6-1
50Plus-D   Corrie Lageschaar - Margaret Gunnewick    6-4 6-4
A-Poule-D Anne Hartjes         - Jossy Waenink                 6-4 6-3

Uitslagen dubbels 2016

Gehouden van 15 augustus t/m 4 september (80 deelnemers).

B-Poule-H Benny Rooks           - Bas Lageschaar          6-0 7-5
                   Theo Wellink             Laurens Lageschaar

A-Poule-H Martijn Oolthuis      - Jan Hahné                  6-3 6-4
                   Maikel Van De Wiel   Peter Ikink

B-Poule-D Aggie Bluiminck       - Ria Ueffing                6-4 6-2
                   Sandra Bonenkamp Agnetha Volwater

A-Poule-D Anne Hartjes            - Esther Gebbink       6-2 6-4
                   Anne Taken-Krabben Greetje Lageschaar

B-Poule-G Bas Bennink             - Laurens Lageschaar 6-2 6-3
                   Greetje Lageschaar   Corrie Lageschaar

A-Poule-G Martijn Oolthuis      - Chris Hartjes             6-2 6-4
                   Aukje ter Bogt            Anne Hartjes

Uitslagen singles 2015

Gehouden van 16 t/m 28 juni (42 deelnemers).


C-Poule-H

Ramon Cattier

-

Bas Lageschaar

6-1 6-0

B-Poule-H

Laurens Lageschaar

-

Tonnie Gebbink

7-6 2-6 6-3

A-Poule-H

Martijn Oolthuis

-

Walter te Molder

7-6 6-2

C-Poule-D

Tanja Kruip

-

Dagmar Spexgoor

6-3 6-4

B-Poule-D

Suzanne Spexgoor

-

Femke Weenink

7-6 6-4

A-Poule-D

Anne Hartjes

-

Jossy Waenink

6-0 6-1

 

Uitslagen dubbels 2015

Gehouden van 19 augustus t/m 6 september (86 deelnemers).

B-Poule-D

Jose Schilderink

- Bernadet
Mokkink

6-0 6-0

Lucy Spijkers

Hedwig
Tiggeloven

 

   


B-Poule-H

Gerrit Bulsink

- Jos Mombarg

7-6 6-4

Richard Liesting

Jos Waenink

 

     

B-Poule-G

Bram Dorresteijn

- Jos Waenink

7-5 6-4

Suzanne Spexgoor

Leonie Spijkers

 

      

A-Poule-G

Jan Hahné

- Chris Hartjes

7-6 6-4

Monique Hahné

Anne Hartjes

 

      

A-Poule-H

Martijn Oolthuis

- Jan Hahné

6-4 4-6 6-2

Maikel Van De Wiel

Mark Tanck

 

     

A-Poule-D

Anne Hartjes

- Greetje
  Lageschaar

6-4 6-0

Anne Taken-Krabben

Wilma Lageschaar